Strona creoit.eu przechowuje informacje statystyczne w plikach cookies. ZamknijX
Jesteś w: Strona główna > Oferta > Strony www / Serwisy internetowe

Strony www / Serwisy internetowe

Nasze strony internetowe cechuje profesjonalizm i innowacyjność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przekuwając marzenia i pomysły klienta w oryginalne projekty oraz uwzględniając proponowane przez niego rozwiązania i wymagania związane z zaistnieniem w internetowej społeczności. 

Każda przygotowywana przez nas strona www posiada unikalny wygląd, który jest wypracowywany i tworzony we współpracy z klientem. Szatę graficzną staramy się zawsze zharmonizować z obecnym lub pożądanym wizerunkiem firmy, co pozwala odzwierciedlić jej profil biznesowy. W trakcie projektowania na bieżąco konsultujemy z klientem wszelkie zmiany i jesteśmy otwarci na nowe sugestie.

Nasze projekty są przygotowywane nie tylko zgodnie z podstawowymi zasadami kompozycji wizualnych, ale także z wymogami użyteczności. Dzięki temu przyciągając uwagę atrakcyjnym wyglądem, pozostają przyjazne w obsłudze dla użytkowników.

System zarządzania treścią (CMS)

Stworzenie strony www to dopiero początek obecności firmy w Internecie. Odwiedzający coraz częściej oczekują wielu zmian i nowości. Dlatego też podstawą dobrze funkcjonującej witryny www są częste aktualizacje, zwłaszcza te w postaci nowych wiadomości i zdjęć. Aby ułatwić ich dodawanie proponujemy klientom budowę strony www opartej na systemie zarządzania treścią (ang. Content Management System - CMS). Jest to aplikacja pozwalająca zmieniać treść strony i dodawać nowe informacje za pomocą prostego w obsłudze panelu administracyjnego. Więcej informacji o autorskim CMS creoIT znajdziecie Państwo tutaj.

Kompleksowa obsługa

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko przygotowanie szaty graficznej, kodu witryny i systemu do zarządzania treścią. Oferujemy także pomoc przy czynnościach związanych z umieszczeniem strony w sieci oraz przy przygotowaniu zawartości strony internetowej (np. edycji tekstu czy tłumaczeniach).

Domeny i hosting

Służymy radą w przypadku gdy Państwa firma nie posiada jeszcze wykupionej domeny (adresu internetowego) i hostingu (miejsca na stronę na serwerze w sieci). Proponujemy pomoc przy wyborze z szerokiego wachlarza ofert optymalnego rozwiązania dla Państwa firmy.

Copywriting

Możemy także zredagować zgodnie z zasadami poprawnej polszczyzny teksty, które pojawią się na stronie internetowej Państwa firmy. Proponujemy przygotowanie artykułów, opisów oraz krótkich notek do działu aktualności. Więcej...

Tłumaczenia

Wybierając wersję naszego CMSa, który obsługuje wiele języków, możecie Państwo skorzystać z oferowanych przez nas tłumaczeń. Przygotowujemy przekłady na następujące języki: angielski, francuski, hiszpański oraz niemiecki. Więcej...

Copywriting
Tłumaczenia